Domowe sposoby na opóźnienie wytrysku

CORrige_A_PL_300x250Większość z nas działa w podobny sposób. Zanim uda się do lekarza i wykupi środek dostępny na receptę, który niestety nie jest obojętny dla zdrowia (posiada długą listę skutków ubocznych) próbuje poradzić sobie z problemem w domu. Tak czynimy w przypadku błahego przeziębienia – sięgając po niezawodny syrop z cebuli, herbatę z cytryną, czy sok malinowy, jak również infekcji intymnych i zaburzeń seksualnych. Gdy problem nie jest poważny, nie ma podłoża w postaci poważnych chorób, znane domowe sposoby są bardzo skuteczne. Ich powodzenie jest uzależnione nade wszystko od konsekwencji oraz regularności stosowania.

Ćwiczenia na opóźnienie wytrysku

Bardzo dobre efekty w terapii przedwczesnego wytrysku przynoszą ćwiczenia opóźniające wytrysk. Są one polecane przez seksuologów na całym świecie, a stosowane systematycznie mają bardzo wysoką skuteczność, sięgającą nawet 98%. Poszczególne metody zostały opracowane przez różnych lekarzy, większość jednak nie różni się między sobą ideą. Polegają one na stymulacji partnera oraz przerywaniu czynności seksualnych wykonywanych przez kobietę lub samego mężczyznę, gdy czuje on, że wytrysk jest blisko. Następnie zaleca się powrót do przerywanej czynności i powtórzenie ćwiczenia regularnie przez kilka tygodni.

Okazuje się, że po kilkunastu tygodniach mężczyzna staje się bardziej odporny na działania partnerki i potrafi bardziej kontrolować reakcje własnego ciała.

Częsty seks

Częsty seks to bardzo popularne zalecenie, które pozwala sobie poradzić nie tylko z problemem przedwczesnego wytrysku, ale również z kłopotami ze wzwodem. Mężczyzna, który może kochać się częściej, zazwyczaj doświadcza mniejszego napięcia seksualnego. Nie czuje na sobie takiej presji, dlatego może kochać się z większą swobodą. Nie obawia się tak niepowodzenia i konsekwencji takich sytuacji.

Niektórzy seksuolodzy mówią nawet, że trzeba doprowadzić do etapu zmęczenia, kiedy partner zwyczajnie nie ma siły na kolejne zbliżenie. Wtedy może kochać się dłużej i przedwczesny wytrysk mu nie zagraża. Z tego samego powodu można również spróbować masturbacji przed zbliżeniem.

Odpowiednia pozycja

Dobrymi pozycjami na opóźnienie wytrysku dla wielu mężczyzn jest ta, w której on decyduje przede wszystkim o intensywności ruchów frykcyjnych. Gdy czuje, że zbliża się wytrysk, wystarczy, że na chwilę się zatrzyma, wyjmie członka lub spowolni ruchy – w zależności od własnych możliwości.

Oprócz odpowiedniej pozycji ważna jest również atmosfera. Warto zadbać o brak pośpiechu, komfort, poczucie bezpieczeństwa. Poza tym dobre efekty przynosi seks w wodzie – w wannie lub pod prysznicem.

przedwczesny_600x150-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>